алкохолизам

Таг
3Вести

СЕ ОТКАЖАВ ОД БЕТМЕН ОТИ СЕ ПЛАШЕВ ДЕКА ЌЕ УМРАМ ОД АЛКОХОЛ, ВЕЛИ БЕН АФЛЕК

„МЕТАЛИКА“ ЈА ПРЕКИНА ТУРНЕЈАТА, ФРОНТМЕНОТ ЏЕЈМС ХЕТФИЛД ПАК ОДИ НА РЕХАБИЛИТАЦИЈА

БЕН АФЛЕК ПО ТРЕТПАТ ОТИДЕ НА ОДВИКНУВАЊЕ ОД АЛКОХОЛ