Антоан Гризман

Таг
3Вести

ГРИЗМАН Е 11. ИГРАЧ КОЈ ЈА НАПУШТИ БАРСЕЛОНА ЛЕТОВО СРЕДЕ ФИНАНСИСКАТА КРИЗА

АНТОАН ГРИЗМАН ГО ДОБИ ТРЕТОТО ДЕТЕ, СИТЕ СЕ РОДЕНИ НА ИСТ ДЕН

ФРАНЦУСКИОТ ФУДБАЛЕР ГРИЗМАН ОБВИНЕТ ДЕКА Е РАСИСТ ОТИ СЕ МАСКИРАЛ КАКО ЦРНОМУРЕСТ КОШАРКАР