Атлетико Мадрид

Таг
2Вести

СИМЕОНЕ ОДБЕЛЕЖА 10 ГОДИНИ НА КЛУПАТА НА АТЛЕТИКО, ПРЕТХОДНО СМЕНИ 37 ТРЕНЕРИ ЗА 16 ГОДИНИ

БАРСЕЛОНА МУ ДОЗВОЛИ НА ЛУИС СУАРЕС ДА ПРЕМИНЕ ВО РИВАЛОТ АТЛЕТИКО МАДРИД