Бангкок

Таг
3Вести

БАНГКОК ЌЕ ГРАДИ НОВА НАСЕЛБА СМЕСТЕНА СРЕДЕ ГОЛЕМА ШУМА

ТАЈЛАНД ВОВЕДЕ ТРЕТМАН ЗА ЛАСЕРСКО БЕЛЕЕЊЕ ПЕНИСИ

БАНГКОК Е НАЈПОСЕТЕНИОТ ГРАД НА СВЕТОТ, НО ВО ДУБАИ НАЈМНОГУ СЕ ТРОШИ