Бијело дугме

Таг
2Вести

ПОЧИНА СЕЛМА БОРИЌ, ИНСПИРАЦИЈА ЗА ЛЕГЕНДАРНАТА ПЕСНА НА „БИЈЕЛО ДУГМЕ“

ФАНОВИ ЌЕ ДОБИЈАТ ОТШТЕТА ЗА ЛОШОТО ОЗВУЧУВАЊЕ НА КОНЦЕРТОТ НА „БИЈЕЛО ДУГМЕ“ ВО БЕЛГРАД