Бијонсе

Таг
32Вести

БИЈОНСЕ ГО НАЈАВИ ПРВИОТ АЛБУМ ПО ШЕСТ ГОДИНИ ПАУЗА

ЌЕРКАТА НА БИЈОНСЕ ЈА ОСВОИ ПРВАТА ГРЕМИ НАГРАДА НА ДЕВЕТ ГОДИНИ

„АДИДАС“ И БИЈОНСЕ КРЕИРАА РОДОВО НЕУТРАЛНА КОЛЕКЦИЈА

БИЈОНСЕ САКА ДА ГО ЗАШТИТИ ИМЕТО НА ЌЕРКА Ѝ ЗАШТО ТАА Е КУЛТУРНА ИКОНА

„КРАЛОТ ЛАВ“ ДОЈДЕ ВО СКОПСКИТЕ КИНА

КРАЛСКА ЕВРОПСКА ПРЕМИЕРА НА „КРАЛОТ ЛАВ“ ВО ЛОНДОН (ФОТОГАЛЕРИЈА)

БИЈОНСЕ САКА ДА ВЛЕЗЕ ВО ТРКАТА ЗА ОСКАР СО НОВАТА ПЕСНА ОД „КРАЛОТ ЛАВ“

ЏЕЈ-ЗИ ПРОГЛАСЕН ЗА ПРВ ХИП ХОП МИЛИЈАРДЕР

БИЈОНСЕ ГИ НАГРАДУВА ФАНОВИТЕ СО ДОЖИВОТЕН БИЛЕТ ЗА СВОИТЕ КОНЦЕРТИ, НО САМО АКО СЕ ВЕГАНИ