Брижит Макрон

Таг
3Вести

КРАЛИЦАТА ЛЕТИЦИЈА И БРИЖИТ МАКРОН НА ИЗЛОЖБА НА МИРО

МЕЛАНИЈА НИ ПРОЗОР НЕ СМЕЕ ДА ОТВОРИ, ВЕЛИ ПРВАТА ДАМА НА ФРАНЦИЈА ЗА ЖИВОТОТ ВО БЕЛАТА КУЌА

МЕЛАНИЈА ТРАМП И БРИЖИТ МАКРОН ВО МОДЕН НАТПРЕВАР ВО ВАШИНГТОН