Брони Џејмс

Таг
2Вести

СИНОТ НА ЛЕБРОН ЏЕЈМС ДЕБИТИРАШЕ ВО КОЛЕЏ ЛИГАТА ПЕТ МЕСЕЦИ ОТКАКО ПРЕЖИВЕА СРЦЕВ УДАР

ЛЕБРОН ЏЕЈМС ЌЕ ИГРА ЗА ЛЕЈКЕРС ДО 2023 КОГА НЕГОВИОТ СИН БИ МОЖЕЛ ДА ДЕБИТИРА ВО НБА