бубрег

Таг
2Вести

СТИВИ ВОНДЕР СРЕДЕ КОНЦЕРТ ОБЈАВИ ДЕКА ЌЕ ОДИ НА ТРАНСПЛАНТАЦИЈА НА БУБРЕГ

СЕЛЕНА ГОМЕЗ Е ЖЕНА НА ГОДИНАТА, ЈА ПОСВЕТИ НАГРАДАТА НА ДРУГАРКАТА ШТО Ѝ ДАДЕ БУБРЕГ