Даблин

Таг
2Вести

ДАБЛИН ОТПАДНА, ЕВРОПСКОТО ПРВЕНСТВО ЌЕ СЕ ИГРА ВО 11 ДРЖАВИ, А НА СТАДИОНИТЕ ЌЕ ИМА ГЛЕДАЧИ

ИРСКИ ФУДБАЛСКИ ПРВОЛИГАШ ГО СТАВИ БОБ МАРЛИ НА СВОИТЕ ДРЕСОВИ