Дарко Рундек

Таг
4Вести

ДАРКО РУНДЕК ВО ЏЕЗ ВЕРЗИЈА БЕШЕ ТРИУМФ НА СИТЕ ИЗВЕДУВАЧИ

ЌЕ СВИРИМЕ ХИТОВИ КОИ ПУБЛИКАТА САКА ДА ГИ ЧУЕ, ВЕЛИ ДАРКО РУНДЕК ПРЕД КОНЦЕРТОТ СО МАКЕДОНСКИТЕ ЏЕЗЕРИ

ДАРКО РУНДЕК И „СУПЕРХИКС“ ГОСТИ НА КОНЦЕРТНАТА ПРОМОЦИЈА НА НОВИОТ АЛБУМ НА „БАКЛАВА“

ДАРКО РУНДЕК ВЕЧЕРВА ВО МКЦ ОДБЕЛЕЖУВА 20 ГОДИНИ СОЛО КАРИЕРА