дебелина

Таг
3Вести

БРЕНДАН ФРЕЈЗЕР НАЈАВУВА ГОЛЕМ ХОЛИВУДСКИ КАМБЕК СО УЛОГАТА НА МАЖ ОД 270 КИЛОГРАМИ

ПОВАЖНО Е РЕДОВНО ДА ВЕЖБАТЕ ОТКОЛКУ ДА ДРЖИТЕ ДИЕТА, ВЕЛАТ АМЕРИКАНСКИ НАУЧНИЦИ