Џоди Фостер

Таг
3Вести

ДА СЕ РАБОТИ СО ГЕНЕРАЦИЈАТА ЗЕД МОЖЕ ДА НЕРВИРА, ВЕЛИ ОСКАРОВКАТА ЏОДИ ФОСТЕР

ЕЈЧ-БИ-О ЈА НАЈАВИ ЧЕТВРТАТА СЕЗОНА НА „ВИСТИНСКИ ДЕТЕКТИВ“ ЗА 2023

ЏЕНИФЕР ЛОРЕНС И ЏОДИ ФОСТЕР МЕСТО КЕЈСИ АФЛЕК ЌЕ ГИ ПРЕТСТАВАТ НАЈДОБРИТЕ АКТЕРКИ НА ОСКАРИТЕ