ѓердан

Таг
2Вести

ЛЕДИ ГАГА СО ЃЕРДАН ОД ПЕТ МИЛИОНИ ДОЛАРИ НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ

НАЈГЛАМУРОЗНИТЕ КРУНИ И ТИЈАРИ НА КРАЛИЦАТА ЕЛИЗАБЕТА ВТОРА