Хон Конг

Таг
2Вести

ВО ХОНГКОНГ ОТВОРЕНА МОДЕРНА ТЕРЕТАНА СО ЕСКАЛАТОР ВО ФОРМА НА ТУНЕЛ

НОВИОТ РОМАН НА МУРАКАМИ ОЦЕНЕТ ЗА НЕПРИСТОЕН ВО ХОНГ КОНГ