ГРУЗИЈЦИТЕ ГО СЛАВАТ НАЈДОБРИОТ ДЕН ВО СВОИТЕ ЖИВОТИ ОТКАКО ФУДБАЛЕРИТЕ СЕ ПЛАСИРАА ВО ОСМИНАФИНАЛЕТО НА ЕП