инаугурација

Таг
3Вести

РАКАВИЦИТЕ НА БЕРНИ САНДЕРС СТАНАА ХИТ ПО ИНАУГУРАЦИЈАТА НА БАЈДЕН

ЛЕДИ ГАГА И ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ ЌЕ НАСТАПАТ НА ИНАУГУРАЦИЈАТА НА БАЈДЕН

НЕМА ПРОСПЕРИТЕТ АКО НАЈДОБРИТЕ СИ ЗАМИНУВААТ НАДВОР, РЕЧЕ ПРЕТСЕДАТЕЛОТ ПЕНДАРОВСКИ НА ИНАУГУРАЦИЈАТА