Карим Бензема

Таг
2Вести

БЕНЗЕМА ГО НАПУШТА РЕАЛ МАДРИД ПО 14 ГОДИНИ И 25 ОСВОЕНИ ТРОФЕИ

КАРИМ БЕНЗЕМА ЈА ПРИМИ ЗЛАТНАТА ТОПКА ВО ПРИСУСТВО НА БИВШАТА И СЕГАШНАТА ДЕВОЈКА