Кендрик Ламар

Таг
2Вести

КЕНДРИК ЛАМАР ПРВ РАПЕР СО ПУЛИЦЕРОВА НАГРАДА

БРУНО МАРС ГИ СОБРА СИТЕ ГЛАВНИ НАГРАДИ ГРЕМИ, ЖЕНИТЕ НЕ ОСВОИЈА РЕЧИСИ НИШТО