Кери Фукунага

Таг
4Вести

ГОЛЕМ СРАМ Е ШТО ГО НАПУШТИВМЕ 25. БОНД, ВЕЛИ ОСКАРОВЕЦОТ ДЕНИ БОЈЛ

ЏЕЈМС БОНД ПРВПАТ ЌЕ ВОЗИ ЕЛЕКТРИЧЕН „АСТОН МАРТИН“

ПО ВТОРПАТ ОДЛОЖЕНА ПРЕМИЕРАТА НА 25. ЏЕЈМС БОНД

КЕРИ ФУКУНАГА ИЗБРАН ЗА ПРВ АМЕРИКАНСКИ РЕЖИСЕР НА „ЏЕЈМС БОНД“