Килијан Мбапе

Таг
4Вести

ПОТВРДЕН ТРАНСФЕРОТ НА МБАПЕ ВО РЕАЛ МАДРИД, ДОАЃА БЕСПЛАТНО, А ЌЕ ДОБИЕ БОНУС ОД 125 МИЛИОНИ ЕВРА

МБАПЕ КОНЕЧНО ГО НАПУШТА ПСЖ, НО ТОА ВЕРОЈАТНО НЕМА ДА БИДЕ БЕСПЛАТНО

МБАПЕ СТИГНА ДО 300 ГОЛОВИ ВО КАРИЕРАТА ПОБРЗО ОД МЕСИ И РОНАЛДО

ПСЖ СО МЕСИ ГО КОМПЛЕТИРА НАЈМОЌНОТО НАПАЃАЧКО ТРИО ВО СВЕТОТ НА ФУДБАЛОТ