Копакабана

Таг
2Вести

МАДОНА ПЕЕШЕ ПРЕД 1,6 МИЛИОНИ ФАНОВИ НА КОПАКАБАНА

МАДОНА ОБЈАВИ ДЕКА ЌЕ ОДРЖИ БЕСПЛАТЕН КОНЦЕРТ НА ПЛАЖАТА КОПАКАБАНА