Крис Еванс

Таг
5Вести

МАЈКА МИ ЌЕ БИДЕ ПРЕСРЕЌНА – „ПИПЛ“ ГО ИЗБРА КРИС ЕВАНС ЗА НАЈСЕКСИ МАЖ НА СВЕТОТ

„НЕТФЛИКС“ ЌЕ ГО СНИМА СВОЈОТ НАЈСКАП ФИЛМ ДОСЕГА, СО КРИС ЕВАНС И РАЈАН ГОСЛИНГ ВО ГЛАВНИ УЛОГИ

КРИС ЕВАНС СЕ ПРОСТИ ОД ЛИКОТ НА КАПЕТАН АМЕРИКА СО СНИМАЊЕТО НА „ОДМАЗДНИЦИ 4“

РОБЕРТ ДАУНИ ЏУНИОР РЕСТАВРИРАЛ „КАМАРО“ ОД 1967 СПЕЦИЈАЛНО ЗА КРИС ЕВАНС

КРИС ЕВАНС ВЕЌЕ НЕМА ДА ГО ИГРА КАПЕТАН АМЕРИКА