локални избори

Таг
3Вести

ЗАЕВ И МИЦКОСКИ ДОГОВОРИЈА ОДЛОЖУВАЊЕ НА ПОПИСОТ И ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ

КАКО ШТО НЕГУВАВ ПАЦИЕНТИ ЌЕ ЈА НЕГУВАМ И КАМЕНИЦА, ВЕЛИ ГРАДОНАЧАЛНИЧКАТА СТАМЕНКОВА

СДСМ ВО ПРВИОТ КРУГ НА ЛОКАЛНИТЕ ИЗБОРИ ОСВОИ 37 ГРАДОНАЧАЛНИЦИ