Лос Анџелес Лејкерс

Таг
2Вести

ЛЕБРОН ЏЕЈМС ЌЕ ИГРА ЗА ЛЕЈКЕРС ДО 2023 КОГА НЕГОВИОТ СИН БИ МОЖЕЛ ДА ДЕБИТИРА ВО НБА

ЛЕБРОН ЏЕЈМС ЗАСЛУЖИ ДА ГО ПОЧИТУВААТ ОТКАКО ГО ВРАТИ ЛЕЈКЕРС НА ВРВОТ ПО 10 ГОДИНИ ПАУЗА