Мет гала

Таг
10Вести

ПЕЈАЧКАТА ТАЈЛА НОСЕШЕ ФУСТАН ОД ПЕСОК НА МЕТ ГАЛА

ЅВЕЗДИТЕ „РАСЦУТЕА“ НА МЕТ ГАЛА ВО ЊУЈОРК (ФОТОГАЛЕРИЈА)

СЕРЕНА ВИЛИЈАМС ДОЈДЕ БРЕМЕНА НА МЕТ ГАЛА

ЏАРЕД ЛЕТО ОБЛЕЧЕН КАКО МАЧКА НА МЕТ ГАЛА ПОСВЕТЕНА НА КАРЛ ЛАГЕРФЕЛД (ФОТОГАЛЕРИЈА)

КИМ КАРДАШИЈАН ОСЛАБНАЛА СЕДУМ КИЛОГРАМИ ЗА ДА ГО НОСИ ФУСТАНОТ НА МЕРИЛИН МОНРО НА МЕТ ГАЛА

МОДЕН ЛЕКСИКОН НА МЕТ ГАЛА – ЅВЕЗДИТЕ СЕ ВРАТИЈА НА НАЈГЛАМУРОЗНИОТ МОДЕН НАСТАН (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ЛЕДИ ГАГА ИЗВЕДЕ СТРИПТИЗ НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ НА МЕТ ГАЛА (ФОТОГАЛЕРИЈА)

БЛЕЈК ЛАЈВЛИ ВО „ВЕРСАЧЕ“ ФУСТАН ШТО СЕ ПРАВЕЛ 600 ЧАСА

ИЛОН МАСК И ПЕЈАЧКАТА ГРАЈМС СЕ СПОИЛЕ ПРЕКУ ШЕГА НА ТВИТЕР

МОДАТА И КАТОЛИЦИЗМОТ СЕ СПОИЈА НА МЕТ ГАЛА (ФОТОГАЛЕРИЈА)