Метју Нимиц

Таг
2Вести

НА НИМИЦ МУ ПЕЕЈА „СРЕЌЕН РОДЕНДЕН“ ВО ПРЕСПА

ЗАЕВ И ЦИПРАС ВО ДАВОС ВЕТИЈА ОТСТАПКИ ЗА ДА СЕ ЗАБРЗА РЕШАВАЊЕТО НА СПОРОТ СО ИМЕТО