музичко шоу

Таг
2Вести

СЕ ЗАБАВУВАМЕ ЗА ТОА ШТО БИ БИЛО КОГА ВО МАКЕДОНИЈА БИ СЕ ОДРЖАЛА ЕВРОВИЗИЈА, ВЕЛИ МАЈА БАБИЌ ЗА „ГЛУМЦИТЕ ПЕАТ“

АДЕЛ ПО 12 ГОДИНИ СЕ ВРАТИ КАКО ПЕЈАЧКА И ВОДИТЕЛКА ВО НАЈСТАРОТО АМЕРИКАНСКО ТВ-ШОУ