Наоми Вотс

Таг
3Вести

НАОМИ ВОТС СЕ ОМАЖИ ЗА АКТЕРОТ БИЛИ КРУДАП

ПРИКВЕЛ НА „ИГРА НА ТРОНОВИ“ ПОЧНА ДА СЕ СНИМА ВО СЕВЕРНА ИРСКА ПОД РАБОТЕН НАСЛОВ „КРВАВА МЕСЕЧИНА“

НАОМИ ВОТС ЈА ДОБИ ГЛАВНАТА УЛОГА ВО НОВАТА СЕРИЈА ИНСПИРИРАНА ОД „ИГРА НА ТРОНОВИ“