Педри

Таг
2Вести

ШПАНЕЦОТ ПЕДРИ ИЗБРАН ЗА НАЈДОБАР МЛАД ФУДБАЛЕР ВО ЕВРОПА

БАРСЕЛОНА ГО ОСИГУРА ТИНЕЈЏЕРОТ ПЕДРИ СО КЛАУЗУЛА ОД МИЛИЈАРДА ЕВРА