Пенелопе Круз

Таг
4Вести

АЛМОДОВАР ГИ ДОНЕСЕ СВОИТЕ БОЛКА И СЛАВА ВО КАН

ПСИХОЛОШКИОТ ТРИЛЕР „СИТЕ ЗНААТ“ СО КРУЗ И БАРДЕМ ВО СКОПСКИТЕ КИНА

ОДА ЗА ПАРИЗ Е НОВАТА КОЛЕКЦИЈА НА ЛАГЕРФЕЛД И „ШАНЕЛ“

ФИЛМОТ НА ФАРХАДИ СО КРУЗ И БАРДЕМ ГО ОТВОРА КАН