пижами

Таг
2Вести

МИШЕЛ ОБАМА ВО ПИЖАМИ НА СРПСКА ДИЗАЈНЕРКА СИ ЈА ПРОМОВИРАШЕ КНИГАТА ВО ПАРИЗ

СЕ ПРОДАВААТ СВИЛЕНИТЕ ПИЖАМИ И ПЕЊОАРОТ НА ХЈУ ХЕФНЕР