продолжение

Таг
11Вести

ПРОДОЛЖЕНИЕТО НА „СЕКСОТ И ГРАДОТ“ ЌЕ ИМА И ВТОРА СЕЗОНА

ПО 33 ГОДИНИ „ВАЛКАН ТАНЦ“ ЌЕ ДОБИЕ ПРОДОЛЖЕНИЕ

ХИТ-ДРАМАТА „П. С. ТЕ САКАМ“ ЌЕ ДОБИЕ ПРОДОЛЖЕНИЕ ПО 13 ГОДИНИ

„ГЛАДИЈАТОР 2“ ЌЕ СЕ СЛУЧУВА 25 ГОДИНИ ПО ДЕЈСТВОТО ОД ОРИГИНАЛОТ

ЏАНГО МУ СТАНУВА ТЕЛОХРАНИТЕЛ НА ЗОРО – ТАРАНТИНО РАБОТИ НА ПРОДОЛЖЕНИЕ НА „ЏАНГО“

ПРЕМИЕРАТА НА „ВОНДЕР ВУМАН 2“ ПРЕМЕСТЕНА ВО 2020

ЏОН КРАСИНСКИ ГО ПИШУВА ПРОДОЛЖЕНИЕТО НА „ТИВКО МЕСТО“

АНЏЕЛИНА ЏОЛИ ПО ТРИ ГОДИНИ СЕ ВРАЌА НА ФИЛМ СО „ГОСПОДАРКА НА ЗЛОТО 2“

ПРОДОЛЖЕНИЕТО НА „ЦРНИОТ ПАНТЕР“ ЌЕ БИДЕ ЗА ЖЕНИТЕ НА ВАКАНДА, НАЈАВИ РЕЖИСЕРОТ КУГЛЕР

КОМИЧАРКАТА КРИСТЕН ВИГ ЌЕ Ѝ БИДЕ НОВА РИВАЛКА НА ЧУДЕСНА ЖЕНА