Рајан Гослинг

Таг
4Вести

РАЈАН ГОСЛИНГ И ЕМИЛИ БЛАНТ ГЛУМАТ ВО НОВ ФИЛМ СО ТИПИЧЕН БРИТАНСКИ ХУМОР

РАЈАН ГОСЛИНГ ПЕЕШЕ НА ОСКАРИТЕ СО СЛЕШ И 65 ТАНЧАРИ КАКО КЕН

РОЗЕВ ТЕПИХ ЗА ЕВРОПСКАТА ПРЕМИЕРА НА „БАРБИ“ ВО ЛОНДОН

„НЕТФЛИКС“ ЌЕ ГО СНИМА СВОЈОТ НАЈСКАП ФИЛМ ДОСЕГА, СО КРИС ЕВАНС И РАЈАН ГОСЛИНГ ВО ГЛАВНИ УЛОГИ