развод

Таг
42Вести

ВИТАЛИ КЛИЧКО СЕ РАЗВЕДУВА ПО 26 ГОДИНИ БРАК

ФРОНТМЕНОТ НА „МЕТАЛИКА“, ЏЕЈМС ХЕТФИЛД, СЕ РАЗВЕДЕ ПО 25 ГОДИНИ БРАК

МАСК НЕГИРА ДЕКА МУ ГО РАСТУРИЛ БРАКОТ НА КООСНОВАЧОТ НА „ГУГЛ“, СЕРГЕЈ БРИН

ЏЕЈСОН МОМОА И ЛИЗА БОНЕТ СЕ РАЗДЕЛИЈА ПО 16 ГОДИНИ ЗАЕДНИЧКИ ЖИВОТ

АРНОЛД ШВАРЦЕНЕГЕР И МАРИЈА ШРАЈВЕР И ОФИЦИЈАЛНО СЕ РАЗВЕДОА 10 ГОДИНИ ПО РАЗДЕЛБАТА

КЛИМАТСКИТЕ ПРОМЕНИ ПРЕДИЗВИКУВААТ СÈ ПОВЕЌЕ РАЗДЕЛБИ КАЈ АЛБАТРОСИТЕ

ШОН ПЕН СЕ РАЗВЕДУВА ОД 32 ГОДИНИ ПОМЛАДАТА СОПРУГА ПО ЕДНА ГОДИНА БРАК