Сан Диего

Таг
2Вести

ХИРУРГ ЈА ИЗВЕДЕ ПРВАТА ОПЕРАЦИЈА НА ОКО КАЈ ГОРИЛА

ВО САД РОДЕН ПРВ НОСОРОГ ДОБИЕН ПО ПАТ НА ВЕШТАЧКО ОПЛОДУВАЊЕ