„Сестра“

Таг
2Вести

ПО МАЈКАТА, И СЕСТРА Ѝ НА ГРЕТА ТУНБЕРГ ПОЧНУВА ПЕЈАЧКА КАРИЕРА

РЕЖИСЕРКАТА ДИНА ДУМА ГО СНИМИ СВОЈОТ ПРВ ДОЛГОМЕТРАЖЕН ФИЛМ „СЕСТРА“