Шарлот

Таг
2Вести

КЕЈТ ТРЕТПАТ ВО ФУСТАН НА ЏЕНИ ПАКАМ ПО ПОРОДУВАЊЕТО

РАЃАЊЕТО НА БЕБЕТО ЌЕ СЕ ОБЈАВИ НА ТВИТЕР, ВОЈВОТКАТА КЕТРИН В БОЛНИЦА