штрајк

Таг
3Вести

ЛИНДА ХАМИЛТОН СЕ ПРИДРУЖИ НА ПОСЛЕДНАТА СЕЗОНА НА „ЧУДНИ НЕШТА“

ГРЕТА ТУНБЕРГ ГО ОДБЕЛЕЖА 17. РОДЕНДЕН СО РЕДОВЕН ПРОТЕСТ

ОТКАЖАНИ ДЕНЕШНИТЕ ПРОЕКЦИИ ВО МИЛЕНИУМ, КИНОТО СЕ ПРИКЛУЧУВА НА ШТРАЈКОТ ВО КУЛТУРАТА