светско првенство во фудбал

Таг
4Вести

„ДИЈАМАНТ ВО ПУСТИНАТА“ Е ТРЕТИОТ ИЗГРАДЕН СТАДИОН ЗА МУНДИЈАЛОТ ВО КАТАР

ФУДБАЛСКИТЕ ФАНОВИ ЌЕ МОЖАТ ДА СПИЈАТ НА КРУЗЕРИ ЗА ВРЕМЕ НА МУНДИЈАЛОТ ВО КАТАР