свршувачка

Таг
21Вести

СВРШУВАЧКА НА РЕВИЈАТА НА ВЕНЧАЛНИ ФУСТАНИ ВО СКОПЈЕ НА КОЈА УЧЕСТВУВАА ПОЗНАТИ ЛИЧНОСТИ

АВСТРАЛИСКИОТ ПРЕМИЕР АЛБАНИЗ ЌЕ СЕ ЖЕНИ ПО ВТОРПАТ НА 60 ГОДИНИ

ЌЕ СЕ ВЕНЧААТ АКТЕРИТЕ ЧЕНИНГ ТЕЈТУМ И ЗОИ КРАВИЦ

МИК ЏЕГЕР СЕ СВРШИЛ НА 79 ГОДИНИ

19-ГОДИШНАТА ЅВЕЗДА НА „ЧУДНИ НЕШТА“, МИЛИ БОБИ БРАУН, СЕ СВРШИ СО СИНОТ НА ЏОН БОН ЏОВИ

БРИТНИ СПИРС СЕ СВРШИ ОТКАКО ТАТКО Ѝ ПОКРЕНА ПОСТАПКА ЗА ПРЕКИН НА СТАРАТЕЛСТВОТО

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И БЕН АФЛЕК ЈА ОБНОВИЈА ВРСКАТА КОЈА ДОМИНИРАШЕ ВО ТАБЛОИДИТЕ ПРЕД 20-ИНА ГОДИНИ

ЏЕНИФЕР ЛОПЕЗ И АЛЕКС РОДРИГЕС ПОТВРДИЈА ДЕКА ПРИЈАТЕЛСКИ СЕ РАЗДЕЛИЛЕ

ШАРАПОВА СЕ СВРШИ СО БРИТАНСКИ МИЛИОНЕР И ДОБИ ДИЈАМАНТСКИ ПРСТЕН ОД 300.000 ФУНТИ

ЅВЕЗДАТА НА „ПРИЈАТЕЛИ“ МЕТЈУ ПЕРИ СЕ СВРШИ ЗА ПРВПАТ НА 51 ГОДИНА