текила

Таг
4Вести

ИЛОН МАСК ЈА ПРЕТСТАВИ „ТЕСЛА ТЕКИЛА“ ОД 250 ДОЛАРИ И ВЕДНАШ ЈА РАСПРОДАДЕ

НОВ ХОТЕЛ ВО МЕКСИКО ПОСВЕТЕН НА ТЕКИЛАТА ИМ ОВОЗМОЖУВА НА ГОСТИТЕ ДА СПИЈАТ ВО ОГРОМНИ БУРИЊА

„ТЕСЛАКИЛА“ – ИЛОН МАСК ЌЕ ПРАВИ ТЕКИЛА ШТО ПРОИЗЛЕЗЕ ОД ПРВОАПРИЛСКА ШЕГА

ЏОРЏ КЛУНИ СТАНА НАЈПЛАТЕН АКТЕР ВО ИСТОРИЈА БЛАГОДАРЕНИЕ НА ТЕКИЛА