Тим Бартон

Таг
3Вести

МАЈКЛ КИТОН СЕ ВРАТИ ВО УЛОГАТА НА БИТЛЏУС ПО 36 ГОДИНИ, ОБЈАВЕН ТРЕЈЛЕР ЗА ВТОРИОТ ДЕЛ

„ДАМБО“ И ХОРОРОТ „НИЕ“ ОД ДЕНЕСКА ВО СКОПСКИТЕ КИНА

НИКОЛАС КЕЈЏ КОНЕЧНО ДОБИ ШАНСА ДА ГО ИГРА СУПЕРМЕН