венчален фустан

Таг
2Вести

МЕГАН МАРКЛ ГО ИЗБРАЛА ВЕНЧАЛНИОТ ФУСТАН, СЕ КРИЕ ИМЕТО НА ДИЗАЈНЕРОТ

СЕРЕНА ВИЛИЈАМС БЛЕСКАШЕ ВО ФУСТАН ОД 3,5 МИЛИОНИ ДОЛАРИ НА СВАДБАТА СО ОСНОВАЧОТ НА РЕДИТ – ФОТОГАЛЕРИЈА