Вестерос

Таг
2Вести

ОБЈАВЕН ПРВИОТ ТРЕЈЛЕР ЗА ВТОРАТА СЕЗОНА НА „КУЌАТА НА ЗМЕЈОТ“, КОЈ НАВЕСТУВА БРУТАЛНА ВОЈНА ВО ВЕСТЕРОС