Виолета Џолева

Таг
2Вести

ПРЕМИЕРА НА „ЗЕМЈА ВО КОЈА НЕ СЕ СТИГНУВА“ – ПРВИОТ ДЕТСКИ МЈУЗИКЛ ВО КОЈ ГЛУМАТ ДЕЦА

ПРЕМИЕРА НА „ПАРТИЈА РЕМИ“ ВО ДРАМСКИ ТЕАТАР