висока мода

Таг
5Вести

ЖАН-ПОЛ ГОТЈЕ ЈА НАЈАВИ СВОЈАТА ПОСЛЕДНА РЕВИЈА

КАРЛ ЛАГЕРФЕЛД – МОДНА СУПЕРЅВЕЗДА КОЈА НИКОГАШ НЕ ПРЕСТАНА ДА ТВОРИ

ОДА ЗА ПАРИЗ Е НОВАТА КОЛЕКЦИЈА НА ЛАГЕРФЕЛД И „ШАНЕЛ“

НЕ Ѝ ТРЕБААТ ЛАЈКОВИ НА НАЈСКАПАТА ОБЛЕКА НА СВЕТОТ, „ДИОР“ ГО ЗАБРАНИ ИНСТАГРАМ

ОМАЖ ЗА ЖИВАНШИ СО ШАМПАЊ И ОДРИ ХЕПБЕРН