Аеросмит

Таг
3Вести

„АЕРОСМИТ“ ЌЕ ЈА ОДРЖИ ОДЛОЖЕНАТА ПРОШТАЛНА ТУРНЕЈА ОТКАКО СТИВЕН ТАЈЛЕР ОБЈАВИ ДЕКА ОЗДРАВЕЛ

„АЕРОСМИТ“ ОБЈАВИ ДЕКА ОДИ НА ПРОШТАЛНА ТУРНЕЈА

ПРЕСТАНИ ДА ГИ ПУШТАШ НАШИТЕ ПЕСНИ НА МИТИНЗИ, МУ КАЖА ПЕЈАЧОТ НА „АЕРОСМИТ“ НА ТРАМП