актери

Таг
9Вести

ПРВАТА СИМПАТИЈА ЈА ФАТИВ ЗА РАКА НА „ПРЕД ДОЖДОТ“, РЕЧЕ САШКО КОЦЕВ НА ОТВОРАЊЕТО НА „МАНАКИ“, А ЈЕЛЕНА ЈОВАНОВА КАЖА ДЕКА БИЛА ВО ИЗОЛАЦИЈА СО „НЕМА ДА СИ САМА“

НЕОМИЛЕНИТЕ ЛИКОВИ ОД ХИТ СЕРИИТЕ КОИ ЛУЃЕТО ГИ МРАЗАТ БЕЗ ПРИЧИНА

СОФИЈА ВЕРГАРА ОБЈАВИ ДЕКА СЕ РАЗВЕДУВА

ХОЛИВУДСКИТЕ ЅВЕЗДИ СЕ ВРАТИЈА НА ЦРВЕНИОТ ТЕПИХ НА ЗЛАТНИТЕ ГЛОБУСИ (ФОТОГАЛЕРИЈА)

ЌЕ БЕШЕ УБАВО ЗАЕДНО ДА ЗАМИНЕВМЕ, КАЖА АЛЕН ДЕЛОН ПО СМРТТА НА СВОЈОТ ГОЛЕМ ПРИЈАТЕЛ ЖАН-ПОЛ БЕЛМОНДО

МУЛТИМЕДИЈАЛЕН КОЛАЖ ВО ВЕЛЕС ЗА КУЛТУРНАТА РАЗЛИЧНОСТ

АКТЕРИТЕ ОД „ВРБА“ ВЕЧЕРВА НА СРЕДБА СО ПУБЛИКАТА ВО МИЛЕНИУМ, ФИЛМОТ ИМА РЕКОРДНИ 20 ИЛЈАДИ ГЛЕДАЧИ

НЕУСПЕШНИ АКТЕРИ ШЕТААТ ПО ХОЛИВУДСКИОТ БУЛЕВАР КАКО СУПЕРХЕРОИ ДА ЗАРАБОТАТ НЕКОЈ ДОЛАР