активистка

Таг
3Вести

ПО МАЈКАТА, И СЕСТРА Ѝ НА ГРЕТА ТУНБЕРГ ПОЧНУВА ПЕЈАЧКА КАРИЕРА

НОБЕЛОВКАТА МАЛАЛА НАПАДНАТА ОТИ НОСЕЛА ТЕСНИ ФАРМЕРКИ И ШТИКЛИ